Piaskowe obrazki. Zestaw 1

Wymiary 280 x 150 x 15 mm

Malowanie piaskiem to oryginalna technika plastyczna, dzięki której dzieci rozwijają swoją wyobraźnię i poczucie estetyki, ćwiczą sprawność manualną, uczą się pracować w skupieniu. Efektem tej twórczej pracy są śliczne, kolorowe obrazki oraz mnóstwo radości i satysfakcji. Zestaw zawiera 8 obrazków o wymiarach 195x140 mm oraz 10 kolorów piasku.

Malowanie piaskiem to oryginalna technika plastyczna, dzięki której dzieci rozwijają swoją wyobraźnię i poczucie estetyki, ćwiczą sprawność manualną, uczą się pracować w skupieniu. Efektem tej twórczej pracy są śliczne, kolorowe obrazki oraz mnóstwo radości i satysfakcji. Zestaw zawiera 8 obrazków o wymiarach 195x140 mm oraz 10 kolorów piasku.