Wydawnictwo Pryzmat z siedzibą w Przemyślu jest firmą wydawniczą działającą od 2011 roku. Zajmuje się opracowaniem i wydawaniem  książek oraz materiałów edukacyjnych skierowanych do grona najmłodszych uczniów, ich rodziców i nauczycieli. Profesjonalne podejście autorów sprawia, iż wydawane publikacje prezentują wysoki poziom merytoryczny, metodyczny i edytorski oraz  są dostosowane do potrzeb i możliwości rozwojowych dziecka. Bogata szata graficzna, wesołe ilustracje, ciekawe zadania i łamigłówki, gry planszowe zachęcają dzieci do samodzielnej pracy i przeżywania razem z bohaterami książek fascynujących przygód związanych z poznawaniem tajników nauki szkolnej.

Nasza oferta wydawnicza obejmuje między innymi serię „Pierwsze ćwiczenia”  ściśle powiązaną z tematyką  podręczników MEN „Nasz elementarz”, serię „Ćwiczenia grafomotoryczne”, serię „Pisz razem z nami” – doskonalącą umiejętność redagowania różnych form wypowiedzi pisemnych, zbiory zadań matematycznych i łamigłówek o zróżnicowanym  stopniu trudności, zestawy  testów sprawdzających. Ponadto oferujemy szeroki wybór ćwiczeń dla przedszkolaków,  zwłaszcza dla pięcio- i sześciolatków, które zawierają zadania z zakresu obszarów edukacji przedszkolnej przewidzianych w podstawie programowej.

Przy opracowaniu naszych publikacji korzystamy z opinii doświadczonych pedagogów i doradców metodycznych. Publikacje te są pozytywnie oceniane przez nauczycieli i uczniów. Systematycznie staramy się wzbogacać i rozszerzać naszą ofertę wydawniczą. Zachęcamy do współpracy z nami, gdyż jesteśmy otwarci na nowe pomysły i propozycje autorskie.