Ćwiczenia grafomotoryczne. Kaligrafia

Autor Elżbieta Sekuła
Wymiary 240mm x 210mm

Jest to książeczka z serii „Ćwiczenia grafomotoryczne”, która zawiera praktyczne ćwiczenia kaligraficzne, pomocne w nauce pisania liter, utrwalające umiejętność poprawnego, płynnego pisania połączeń literowych i odwzorowywania prostych wyrazów oraz krótkich zdań. Zadaniem dziecka jest ćwiczenie pisania pojedynczych liter i dwuznaków najpierw po śladzie w szerokiej liniaturze, a potem po śladzie i samodzielnie w liniaturze wąskiej. Książeczka ta została opracowana z myślą o dzieciach 6-7 letnich, a także o uczniach, którzy mają trudności z kształtnym pisaniem oraz z płynnym i estetycznym łączeniem liter.